Blog

Na tomto blogu najdete příspěvky týkající se rozvoje osobnosti, kariéry, motivaci i o tom, jak si poradit s financemi - zkrátka o všem, co Vám může změnit život.
schuzka
Jun
Jun

Dokážete odhadnout své možnosti? Pokud ne, šlapete si po štěstí

Napadlo vás někdy, že za vašimi pracovními problémy (obtížným hledáním zaměstnání, protloukání se na méněcenných postech apod.) může stát vaše vlastní neschopnost objektivně odhadnout své možnosti?

  ZOBRAZIT
schuzka
May
May

Svůj čas máte ve vlastních rukou. Co s tím uděláte?

Občas mám pocit, že si lidé neuvědomují, že čas, který nám je dán k životu na tomto světě, je ohraničený, a obrovsky s ním plýtvají. Je to samozřejmě úhel pohledu, ale často se lidí ptám…

  ZOBRAZIT
schuzka
May
May

Chcete změnit zaměstnání? A proč nezačít podnikat?

Nejste spokojeni se svým zaměstnáním – ať už z důvodu finančního ohodnocení, vztahů na pracovišti, zaměření neodpovídajícího vašemu vzdělání či zájmům? Pak se naskýtá další otázka: Proč tuhle situaci nezměníte?

  ZOBRAZIT
schuzka
May
May

Jak vypadá práce snů? A můžete ji dělat i vy?

Každý z nás má svůj sen o práci, která by ho bavila a dobře vynášela. Jenže ne vždycky se nám podaří naplnění toho snu dosáhnout – životní okolnosti nás prostě hodí na jinou kolej a my jsme pak nuceni vydat se cestou..

  ZOBRAZIT
schuzka
May
May

Peníze nejsou všechno. Ale i tak jich můžete vydělat víc

Je tolik lidí, kteří se celý život dřou, obětují práci čas s rodinou, přáteli a mnohdy i fyzické a duševní zdraví, a stejně neřeší jinou otázku, než jestli jim výdělek bude stačit na pokrytí všech nákladů. Takovým situacím se dá ale..

  ZOBRAZIT